swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

2021 m. birželio 17 d., ketvirtadienis

„Penki“ internetas ir IPTV – naujakuriams


„Ober-Haus“ duomenimis, 2020 metais Vilniuje buvo pastatyta beveik 26 proc. daugiau būstų nei 2019 metais. Daugėja norinčiųjų įsikurti Vilniuje ilgesniam laikui ir turėti nuosavą būstą.

Naujus sostinės daugiabučius šią vasarą aktyviai jungiame prie sparčiojo šviesolaidinio „Penki“ tinklo. „Penki“ šviesolaidinis internetas ir IPTV jau prieinami Baltupių mikrorajono, Didlaukio g. 21E, Šnipiškių seniūnijos, Linkmenų g. 27 bei Linkmenų g. 29,  ir Pilaitės, Karaliaučiaus g. 28, namų gyventojams.


Artimiausiu metu „Penki“ tinklas bus prieinamas ir Linkmenų g. 31, 33, 33A, Pilaitės mikrorajono Tvankstos g. 18 bei 20, taip pat Justiniškių mikrorajono Rygos g. 44, 46, 48 daugiabučių gyventojams.


Naujakuriai kviečiami rinktis tinkamiausią interneto planą ‒ nuo minimalaus GO (sparta iki 100 Mb/s), vidutinio RUN (sparta iki 500 Mb/s) iki šiuo metu sparčiausio FLY (sparta iki 1 Gb/s).

Kartu su internetu verta užsisakyti ir išmaniąją televiziją, tuomet viską gausite pigiau nei įsigydami atskirai. „Penki“ televizijos žiūrovai gali žiūrėti daugiau nei 120 TV kanalų (60 iš jų ‒ pagrindiniame kanale) ir naudotis interaktyviomis galimybėmis ‒ TV programos atsukimu bei įrašymu (įrašai saugomi dvi savaites).


Na, o kad naujuose namuose viskas būtų nauja, raginame pasirūpinti ir nauja technika. Visą įrangą, reikiamą tam, kad namuose sklandžiai veiktų internetas ir televizija rasite mūsų el. parduotuvėje: https://shop.penki.lt