swipe

Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

Stebuklingas kino pasaulis
Jūsų laisvalaikiui.

Atsitrauk nuo kasdienybės!

1

Filmų prenumerata

Populiarios pasaulinės kino juostos ir garsi visų laikų kino klasika turiningam Jūsų laisvalaikiui. Filmų prenumeratos kolekcijoje – daug turinio ir vaikams. Daugybė filmukų, įgarsintų lietuviškai, rusiškai ir kitomis kalbomis. Yra filmų ir gestų kalba. Populiarūs herojai, nuotykiai ir nesibaigiančios linksmybės patogiausiu Jums ir Jūsų šeimos nariams metu. Šios kategorijos filmai siūlomi už mėnesinį mokestį. Paslaugos kaina – 4 Eur/mėn. Pirmą mėnesį visų filmų peržiūra nemokama!

Filmų nuoma

Po filmą – nors ir kas vakarą. Žymiausių filmų archyvas visai šeimai – nuo karščiausių Europos kino naujienų iki rusiškos klasikos. Kiekvienas filmas apmokestintas atskirai. Filmo kainą, aprašymą ir kitą naudingą informaciją iš karto matysite TV ekrane. Kaina priklauso nuo įrašo kokybės, galėsite rinktis tarp SD ir HD.

4

Apie Filmų nuomos paslaugą

MEGOGO – tai kinas visai šeimai. Platus filmų, animacinių filmų ir serialų pasirinkimas. Pasaulinės kino naujienos iš didžiausių Holivudo ir kitų kino studijų. Jūsų patogumui sukurta paieška pagal kūrinio pavadinimą. Tad, jei sugalvojote ką norite pasižiūrėti, suveskite pavadinimą, o programa atliks paiešką. Visi siūlomi kūriniai skelbiami pagal žanrus ir kategorijas.

Detalesnę naudojimosi paslauga instrukciją rasite čia.

Gerų įspūdžių su „Penki TV“!

Susidomėjote?

Užsakykite paslaugas internetu Užsisakyti

Turite klausimų?

Atsiųskite mums žinutę Susisiekite
Dažnai užduodami klausimai Pagalba
Skambinkite (8 5) 266 4555