Traukite nuotrauką, kad pamatytumėte kitą

Paslaugų planai

Atsižvelgdami į tai, kokiomis paslaugomis dažniausiai naudojatės, pasirinkite Jūsų poreikius ir galimybes atitinkantį planą. Palyginimo lentelė padės Jums nuspręsti, kurį planą pasirinkti. Jį užsisakę galėsite naudotis į planą įtrauktomis paslaugomis už nustatytą mokestį.

Go

24 500€/mėn.

Fly

34 500€/mėn.

Interneto įrengimas ir televizijos aktyvinimas nemokamas, pasirašius 24 mėn. sutartį. Standartinis įrengimo mokestis – 49,79 Eur, TV aktyvinimas – 15,00 Eur. Nurodyta interneto planų kaina galioja 5 mėnesius, pasirašant sutartį 24 mėnesiams. Plačiau apie sąlygas skaitykite detaliame planų aprašyme.

Kanalai ir jų rinkiniai

Išmaniosios „Penki“ televizijos žiūrovams siūlome beveik 50 TV kanalų, esančių pagrindiniame rinkinyje. Jei norite matyti dar daugiau, turite galimybę pasirinkti papildomų teminių kanalų rinkinių lietuvių, anglų, rusų ir kitomis užsienio kalbomis.

Instrukcijos

Vaizdo instrukcijos padės Jums susipažinti su išmaniosios „Penki“ televizijos valdymu ir teikiamomis galimybėmis.

Televizijos įranga

Siūlome Jums kokybiškos įrangos, skirtos išmaniajai televizijai. Tai patikimi ir patogūs kompanijos ARRIS valdymo pulteliai ir TV priedėliai. Įsigykite arba išsinuomokite už patrauklią kainą ir mėgaukitės aukščiausia paslaugų kokybe.

Susidomėjote?

Užsakykite paslaugas internetu Užsisakyti

Turite klausimų?

Atsiųskite mums žinutę Susisiekite
Dažnai užduodami klausimai Pagalba
Skambinkite (8 5) 266 4555